Homeopatický proving barev a tónů. 

 

barvy-prooving.jpg

 

 

Jednou měsíčně se střetáváme a bereme si kuličku barvy nebo tónů. Pod záštitou homeopatické školy Uroboros v Brně  a díky homeopatce a zakladatelce této školy paní Ivě Valentové se já tímto způsobem učím vést homeopatický provingový kurz. 

 

Postupujeme posloupně podle barev čaker. Takže jsme v září 2017 začali homeopatickou kuličkou z červené barvy, v říjnu z červeného tónu, v listopadu z oranžové barvy, v prosinci z oranžového tónu. Dále pokračujeme žlutou barvou a jejím tónem, zelenou barvou a jejím tónem atd. 

 

Na tomto provingovém (zkouškovém) setkání si vždy povídáme o tom, co kdo zažil po podání kuličky. Vezmeme kuličku, týden před dalším setkáním účastníci sepíší své poznatky, co cítili, vnímali atakdále, a na setkání pak rozebíráme, co jsme prožívali společně. To společné se pak přiřazuje k tomu danému léku. 

 

Kuličky z tónů dolaďujeme ještě ladičkami v příslušné frekvenci toho daného tónu. 

(Kurz: Éterické oleje - čakry, barvy, vibrace a tóny klikněte zde.)

 

Takto se zkouší účinky homeopatických léků od samého počátku Homeopatie. Díky tomu zakladatel Hahnehmann měl veliké výsledky v dobách, kdy lidé běžně umírali na mor, malárii atd. 

 

Pokud máte zájem se k nám přidat, prosím kontaktujte mě na telefonním čísle: 731576577.

Pokud bude volné místo na tu barvu nebo tón, o který máte zájem, rádi vás uvítáme.

 

Cena: 200,- Kč

 

Datumy střetnutí:

 

25.10.2018 - Tyrkysová barva

22.11. 2018 - Tón tyrkysové barvy

20.12.2018 - Indigová barva

Pak nás v roce 2019 čekají tóny a barvy z modré, magenty, měla by přijít na řadu růžová barva a tón, ale to uvidíme, protože jsme ji brali po zelené barvě a tónu. K srdeční čakře. A jako poslední přichází na řadu Spektrum. 

 

A potom, pokud bude zájem, můžeme začít další kolečko od znovu. smajl.jpg

 

Více informací na facebooku v událostech. AROMADARY

 

Vsevjednom.cz