Fotky s  významnými aromaterapeuty. 

Ty nejnovější jsou nahoře, starší jsou dole. smajl.jpg

Dobře. Tento človíček není aromaterapeut, ale je VŠECHNO!! Bylinář, šaman.. Já ho úplně zbožňuju.

Je to Wolf Dieter Storl. Úžasný člověk. Nezklamal očekávání. Naopak. Je OPRAVDU PRAVDIVÝ. Vydal spouustu knih.

Jeho kniha Zahrada jako mikrokosmos byla před více jak 11 lety pro mě jak z jiného světa. 

Byli jsme s manželem na jeho přednášce a tady jsem o ní a něm napsala článek pro Kouzlo vůní 

Pro přečtení článku klikněte zde

 

wolf-dietrer-storl.jpg

Na fotce s paní Caroline Ingraham. Tato dáma se věnuje 35 let farmakognozii - léčí zvířátka, jako jsou tygři, medvědi, šimpanzi, sloni a jasně že i kočky, pejsky, kozy atd. smajl.jpgPoužívá éterické oleje, bylinky, rostlinné oleje... a světe div se, POMÁHÁ TO!! Publikuje nejen knížky, ale natáčí i videa, kde dokládá své poznatky přímo z praxe. 

caroline-ingraham.jpg

Fotka je z konference České aromaterapeutické společnosti. Zvěčnění jsme opět s panem Tisserandem a  dr. Zouhairem Helali. Pan Tisserand je ikona Aromaterapie. Viz fotka dole. 

Pan dr. Zouhair Helali je významný mezinárodní odborník a špičkový aromaterapeut. Vystudoval farmacii v Tunisu, odborný institut Hildegardien v Německu, byl na dvouleté mise u ,,bosonohých" doktorů. My s manželem ho miiiiiluuuujeeemeee!!! Setkali jsme se s ním poprvé na mezinárodním certifikovaném aromaterapeutickém kurzu v Africe. Naučil nás destilovat rostliny. 

tisserand-a-zouahier.jpg

Na fotce jsme se s manželem nechali vyfotit s paní Stadelmann. Napsala fenomenální aromaterapeutickou knížku Zdravé těhotenství a přirozený porod. Propojuje Aromaterapii s Homeopatií, pochází z Německa a spolupracuje s lékaři. Úžas!! 

stadelmann-448x252.jpg

Bylo nám ctí setkat se a popovídat si se světovým a uznávaným aromaterapeutem panem Tisserandem a sympatickou bylinářkou, která byliny propojuje s vědeckými důkazi, paní Bevin Clare. Setkání se uskutečnilo na konferenci Asociace českých aromaterapeutů. Velké díky patří paní Adéle Zrubecké, spolumajitelce přírodní kosmetiky Nobilis. Díky ní se nám pan Tisserand věnoval. DĚKUJEME!!! 

tisserand-548x308.jpg

Vsevjednom.cz