Lifting obličeje. viz také: masáž Nebe na zemi.

 

Lifting obličeje je nová neinvazivní technika masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům v kosmetické péči. Liší se od běžných masáží klasických, snažíme se touto masáží vnitřní prostředí těla vyčistit. Je velmi detoxikační, relaxační, intenzivní = 1 hmat za sekundu. Sval dostane impuls, zlepší se tonus a léta nahromaděný „bordýlek“ zmizí. Nevhodné při botoxu.

imag0316.jpg

Po masáži je efekt IHNED viditelný, pro porovnání po ukončení jedné strany podávám klientům zrcátko, aby posoudili sami. Tvář je zvednutá, viditelné vrásky jsou méně výrazné, pleť je jasnější, rozzářenější. Po psychické stránce je človíček silně odpočatý, lépe mu to myslí, má lepší produktivitu. Lifting podporuje imunitní systém. Pomáhá odstranit tinitus.

Pro správný efekt je potřeba pravidelnosti, tak jako u všeho, 8–10 krát pravidelně ze začátku, poté udržování 1krát za 3–4týdny. Z vlastní zkušenosti mohu uvést, že klientky jsou mnohdy dost překvapené, je jim tato masáž velmi příjemná a protože se masíruje i krk a dekolt, diví se, jak to, když je to lifting obličeje. 

Zde mám potřebu zdůraznit, že svaly se upínají k hrudi, bývají povislé a to proto, že žena pečuje pouze o tvář nikoliv o krk a hrudník. A zrovna tyto partie bývají nejdříve vrásčité a to jen proto, že jsou málo prokrvené. Samozřejmě, že masáž speciálními hmaty je prospěšná, ovšem pokud žena zanedbá každodenní péči o krk a hrudník až k prsům, kůže fyziologicky povadne. 

Účinky:

  • Příjemné uvolnění, působí tišivě na nervová zakončení v kůži
  • Prokrvením při masáži povzbudíme krevní oběh, proto se zlepšuje i barva kůže a její dýchání, dochází k rychlejšímu odplavení odpadových látek. Působení tlakem urychluje odplavení kyseliny mléčné, a tím zmírňuje svalovou únavu.
  • Urychlení tkáňového metabolizmu v kůži má za následek úbytek podkožního tuku.
  • S kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk – kůže získává svěží vzhled
  • Mechanickým tlakem dojde k uvolnění výměšků mazových a potních žláz
  • Jemným působením na mimické svaly masáž zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu
Vsevjednom.cz