12033202-993406674013149-162916411888775187-n.jpg

  Účinky: 

  zjemňuje, zvláčňuje, tonizuje, zlepšuje elasticitu pokožky a přispívá k její výživě a hydrataci, čímž zpomaluje proces stárnutí a vznik vrásek, napomáhá celkové relaxaci a revitalizaci organizmu

  Luxusní Čokoládová masáž (tmavá čokoláda)

   (černá je zcela jiná než bílá) 

  Na fotce peeling z čerstvě namletých kávových zrn v bio kokosovém oleji.

   

  Tato masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.
  Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Aplikuje se na záda a stehna, vynikající proti celulitidě. Nejdříve je peeling, potom relaxační masáž a pak se aplikuje zábal. 

  Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče.
  NA ČOKOLÁDOVOU MASÁŽ POUŽÍVÁM VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY S CERTIFIKÁTEM BIO, KTERÉ NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ CHEMICKÉ NEBO UMĚLE VYROBENÉ LÁTKY, VAZELÍNU, PARAFÍN, CUKR A PODOBNÉ FUJTAJKSLY, TAKŽE POKOŽKA MŮŽE VOLNĚ DÝCHAT....Když mám absťák a nemám žádnou čokoládu po ruce, míchám si tuto směs. 

  Můj článek o Čokoládové masáži v deníku Rovnost. 

  clanek-z-rovnosti.jpg

  Vsevjednom.cz