Masáž lávovými kameny ( hot stones) je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí specielních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi KRÁLOVNY masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

     Je vhodná při únavě, podrážděnosti, vyčerpanosti. Právě horké kameny dokážou povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla. lavove-kameny.jpg


     -Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otevírají se kožní póry. -Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.


    -Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus.


     Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích - Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon ( např. podnikatelé, herci, hudebníci a další zástupci uměleckého a společenského života.)

    Vsevjednom.cz