Masáž pro pohodová záda. 

Certifikát mám na masáž pro nižší zdravotní pracovníky. Viz: CERTIFIKÁTY.  Ovšem tím, že pracuji sama na sebe a ne pro zdravotnictví, nesmí nikdo používat dle zákona slovo léčení, zdravotní, reflexní a terapie. 

 

Jsou ti, kdož dávají s radostí

a tato radost jest jejich odměnou.

A jsou ti, kdož dávají s bolestí

tato bolest jest jejich křestem.

A jsou ti, kdož dávají

a neznají bolest v dávání,

ani nehledají radosti,

aniž by dávali dbalí ctnosti.

Dávají, jako myrta v údolí

vydechuje svou vůni.

Rukama takovýchto promlouvá Bůh

a skrze jejich oči usmívá se na zem. ( Prorok Kálil Džibran )

 

 I občasná masáž je jistě příjemná, ale účinky opakované masáže se násobí, a největší užitek proto přinese časté masírování. Pravidelná masáž příznivě ovlivňuje celý organismus, posiluje jej a povzbuzuje. Předchází se tak namožení nebo poranění svalů, k nimž jinak dochází po nadměrné námaze a oslabení celého organismu.

 

Tato masáž je individuální, podle toho co je zrovna potřeba a tak, aby človíček odešel s křídlama. smíích )

Masáž přizpůsobuji človíčkovi a jeho psychickému a zdravotnímu stavu. Využívám z metod, které znám to, co je pro človíčka v tu danou chvíli nejvhodnější a zároveň s ním souzní. Klienti mou masáž nazývají ENERGIE OD XENIE.

 

537911-673981602622326-1482718010-n.jpg

 

 Na pocit pohody doporučuji 2h masáže. Pokud se Vám tato doba zdá dlouho a máte " jenom " problémy s krční páteří, nabízím 1h za 600,– Kč. Zvažte ovšem, jestli si uděláte na sebe více času, krční páteř je v některých případech bolestivá a během 2 h se bolest rozloží, jak vždy svým klientům říkám, na cukr a bič. To znamená, že mám čas bolest " uhladit". Také je potřeba na některé mobilizace tělíčko připravit. Ovšem ne jen proto je tato masáž na 2h. Je silně relaxační a je to jedna z nejoblíbenějších masáží mých skalních klientů.

 

Krční páteř odblokovávám už několik let s vynikajícími výsledky.Naučila mě to praxe. Při výuce těhotenských masáží jsem zjistila, že je to shodné s výukou Patakyových — Reflexní odblokování krční páteře. Z toho vyplývá, že tuto proceduru může podstoupit i nastávající maminka, ovšem po konzultaci. Maminka, kterou znám již před otěhotněním, případně která ke mě chodí pravidelně má větší výhodu. 

METODU EFT DĚLÁM S KLIENTEM, KTERÉHO ZNÁM A VIDÍME SE PO NĚKOLIKÁTÉ. (tady, ehm, musím podotknout, že jsem si už z mnoha u mě poprvé na masáži klientkami natolik " padla do oka " , že ve většině případech toto sdělení je neplatné. Nechávám ho zde pouze pro ty lidičky, kteří mají nepříjemné zkušenosti a z nějakého důvodu mají obavy, aby pochopili, že dělám pouze to, co si přeje človíček a ne to, co já uznám za vhodné. O metodě EFT zde: Metoda EFT.

 

Stejně jako nejnovější lékařské výzkumy odhalují význam masáže,čím dál více praktických lékařů se v současnosti navrací k této terapii. Od roku 1997 se zdvojnásobil počet obyvatel, kteří během roku absolvovali masážní terapii. Pro společnost, která je vystavena každodennímu stresu nabízí masáž východisko z tohoto začarovaného kruhu.

 

Vsevjednom.cz