Metody, vhodné do nepohody, najdete je u nás vždy.

Odkaz na mého manžela, mou spřízněnou duši. www.maserpalino.cz

Vyvedou nás ze tmy duše, dopomohou k předtuše, že vše má svoje řešení. Tohle jistě ocení, každý kdo zná bolest, smutek, deprese. Všechno zlé se odnese, nastane naděje, člověk se usměje a hned je na světě lépe. Vlastní síla ožila a zabije i bacila, což je obrovská posila. I chmury děsy zmízí přeci. Pojďme na to lidi, ať nám sluníčko svítí!!  

1005207-552128918167648-1307818627-n.jpg

 

 

Homeo a Aroma, dobrá pomoc na doma. Díky těmto metodám, vždycky všechno hravě dám. Vítání jsou všichni, ale jen někteří se pyšní - tak přijďte. Život je tak bezpečnější, pojď to zkusit u firmy zdejší. 

Více o kurzech zde. 

 

Masáže a terapie hledej u Palina a Xenie. Tvoje tělo posílí a vyžene z něj bacily. Vyčistí ti domněnky a přijdeš na super myšlenky. Na masáže od Xenie a Palina tělo rádo vzpomíná. 

Více o masážích zde. 

 

Krémy vyrobit, to je alchymie, která když se použije, stvoří zázrak jménem zdraví. Vyrobit si kosmetiku, dokážeme všichni v mžiku. Parfém, pasta, krém či voda, tohle je FAKT svoboda!!

Více o kurzu Výroba domácí kosmetiky zde. 

 

EFT pomáhá všem - zvířátkům, dospělým i dětem. Je to proces převeliký, dělá šťastné okamžiky. Potřebuje jediné, začít přestat říkat ne. EFT je metoda, kterou znát je výhoda. 

Více o metodě EFT zde. 

 

Kdo zná "bachovku", sází na tutovku. Někdo řekne esence, nemá svoje stoupence. Omyl!!! Bachovky duši pohladí a tím se člověk krásně naladí. Život náhle má svůj cíl, když je člověk plný sil. 

Více o Bachových esencích zde. 

 

 

Vsevjednom.cz