5haskipqa1hvcxlfxgp-tej-jugr301jyjblgcyxwdy4tcz96y1d-0tezadxalmsunblunw.jpg

Bachovy esence napomáhají najít se v záplavě negativních emocí. Přeměňují negace na pochopení. Například esence Vrba - Wilow pomůže při rozmrzelých pocitech z nějakého těžkého úderu utrpěného v minulosti. Pomůže změnit tuto zkušenost v optimistický postoj. Esence Cesmína - Holly zase navozuje transformaci žárlivosti, závisti, mstivosti, podezíravosti, lačnosti a chtivosti v lásku bez výhrad.

Píši zvláště o těchto dvou esencích, protože těchto se spousta lidí bojí. Myslí si, že když je potřeba jim je namíchat, že jsou špatní. Pokud se namíchají, tak člověk právě s těmito pocity pak dokáže lépe v sobě zacházet. A věřte mi, že i já si je míchám, když cítím. Tyto dvě esence zvláště na začátku cesty k psychickému uzdravení dokáží nejvíce pomoci. A to i těm, kteří se již několik let zabývají "energiemi" anebo "duchovnem". Někdy mám pocit, že HLAVNĚ jim. smíích 

Nebo esence cenná v této časné fázi léčby je Sveřep - Wild oat. Může nás uvést do souladu s naším vnitřním "já" a pomoci najít tu pravou cestu. Nicméně každá ta esence má i své další úkoly. Je potřeba vzít se jako celek a když se z povrchu posuneme do hloubky, zjistíme, že potřebujeme přesnější "zásah". Na to dostat se z povrchu do hloubky je někdy potřeba vedení. Vážím si toho, že jste si vybrali mě. Děkuji. 

Bachova terapie bach-1.jpg

K Bachovým esencím jsem se dostala během svého života přirozeným vývojem. Nejdříve jsem začala Homeopatií - ta mi otevřela spoustu potlačených myšlenek, z kterými jsem si nevěděla rady. To mě dovedlo k metodě EFT. Ovšem během této cesty na sebe sama jsem občas měla pocity, ať mi dají všechny metoda světa pokoj, že jsou totální blbost, nic nemá cenu a vše je zbytečné. Představa, že bych si měla něco pojmenovat, nebo nad něčím přemýšlet mi přišla scestná a jediné co jsem chtěla byl klid. A tak jsem poznala Bachovy esence. Bachovy esence jsou přímo na emoce, dorovnávají a pomáhají človíčka "doladit" na příjemnější emoci. images-4.jpg

 

 

 

Miluju metody, které mi dávají svobodnou vůli, kdy jsou brány v potaz veškeré mé pocity bez toho, aby mě někdo hodnotil, případně říkal za mě, z čeho jakou nemoc nebo problém mám. Všechny odpovědi máme v sobě a tudíž mi těžko může někdo cizí říci, jak to, že mě bolí třeba koleno nebo mám neustále rýmu, anebo jestli mám jít do kina zítra nebo už dnes, případně jestli si vitamín E mám brát, anebo ne atd. Může mě navést, ale popravdě, ukažte mi človíčka, který do těchto úvah nedává své "bludy" . Proto si pečlivě vybírám. Kolem Bachových esencí jsem "kroužila" od roku 2006. Vzhledem k tomu, že je již pomalu rok 2014, vidíte, že mi to trvalo celkem dost dlouho. A dost dlouho na to, abych nyní v sobě VĚDĚLA, jaké účinky mají. Všimněte si, že když něco VÍM, odpadá mi diskuze na téma, jestli něčemu věřím nebo ne. Prostě VÍM. A vzhledem k době, která uběhla než jsem začala vědět, respektuji jakýkoliv názor človíčka, protože mu velmi dobře rozumím. Každý má svou cestu a své tempo. Já vám nyní mohu nabídnout to, co pohltilo, uchvátilo, pomohlo mě.

Esence z různých květin si vyrábím i já sama. Pokud se to chcete naučit, můžete přijít na kurz. Klikněte zde. 

bach2.jpg

 

Bachovy esence vnímám jako vibraci ( ostatně vše je vibrace ), která jemným způsobem ( i když jak kdyimages-2.jpg ) dokáže naladit človíčka na svou vnitřní pohodu. Za jakoukoliv nemocí jsou naše emoce. A Bachovy esence jsou mocným katalyzátorem emočních transformací. Pomáhá obnovit citovou rovnováhu, vnímám je jako emoční živiny. :-) Jak říkal dr. Bach: " V přítomnosti uzdravujících vibrací květové esence choroby " roztají jako sníh na slunci".

Bachův systém byl vůbec prvním systémem léčivých květových esencí, jaký byl objeven. Jeho květové esence pokrývají všechny důležité základní emoce, kterým podléhá každý. Dnes Bachovy květové esence připravuje řada výrobců po celém světě, zcela ve shodě s přáním dr. Bacha, aby jeho esence byly všude volně dostupné.  Spoustu lidí si své esence vyrábějí i samy. Jsem přesvědčena, že existuje tolik různých věcí, které se dají léčit, kolik je na světě léčivých esencí. Květiny, jak je známo jsou zařízení, vysílající kosmickou energii a právě tato energie nám je poskytnuta, aby jsme ji mohly využít k léčení různých hlubších traumat jak osobních, tak dědičných nebo archetypálních.

bachovky.jpg

Např. esence Vrba - Wilow katalyzuje transformaci rozmrzelých pocitů z nějakého těžkého úderu v minulosti v optimistický postoj. Vrba roste na vlhkých místech, ve stojatých vodách, často bahnitých, někdy dokonce páchnoucích. Jiné stromy by tam ztrouchnivěly. V tom se zrcadlí chronická zahořklost a rozmrzelost " vrbového" typu, která může přetrvávat i léta. 

Pokud jste náš "skalní" klient, Bachovky si můžete vybrat sami, v klidu doma, podle popisu, na co která esence působí. Zaplatíte pouze 50,- Kč za lahvičku a kapky.  Do lahvičky se můžou namíchat nejvíce 7 druhů.

Pro namíchání hloubkovější esence, individuální lahvičky na tady a teď, je potřeba si udělat  čas 1h na sezení, kdy mi povyprávíte svůj příběh. Po společné konzultaci Vám namíchám Vaši osobní lahvičku na právě aktuální bolístku. Cena je 600,- Kč za sezení. Lahvička v ceně této konzultace. 

bach.jpg

Vsevjednom.cz