novy-dokument-aplikace-microsoft-word-page-003.jpg

 

Homeopatie

Studuji:

homeopatie www.urobos.cz

Nádherné Homeopatické informace - klikněte zde.

 

 

 

 

PROŠLA JSEM ŠKOLENÍM PANÍ MUDR. LUDMILY ELEKOVÉ.

Toto školení je zaměřeno na propracovanou a praxí ověřenou metodou léčení poškození očkováním. Je jedinečná v tom, že ukáže, která konkrétní vakcína nebo lék způsobili největší problémy. Více informací zde.

Homeopatie spolu s Aromaterapií a EFT mě fascinují. Jsou to úžasné metody, které mi pomáhají pomoci si sama a pochopit Život. 

Homeopatie používá zákon přitažlivosti. Podobné se léčí podobným. Dnes je zákon přitažlivosti v módě, ovšem většina lidí tomuto zákonu rozumí velmi málo. Jak si jinak vysvětlit, že o Homeopatii vědí tak málo? Jeden čas jsem měla radost, když někdo začal hovořit a rozebírat Tajemství. Myslela jsem si, že si popovídáme a dozvím se něco nového. Ovšem místo toho zůstalo jen u pár otřepaných frází, které se vyměnili, člověk pokýval hlavou a znovu šel vstříct svému šedivému životu. Víceméně si ani nevěděl poradit, jak zvládnout své pocity. Během let, co se o tuto metodu zajímám se stalo hodně změn ne jen se mnou, ale i s lidmi. Jedna velmi pozitivní je ta, že si začínají uvědomovat, že si všechno, a zdůrazňuji že opravdu všechno, člověk přitahuje podle svých vibrací. A žádná myšlenka, ať už vědomá, či jinak používaná, nemá tu moc se změnit, pokud se nezmění vibrace člověka. A k tomuto dopomáhá a takto já chápu Homeopatii. 

 

Pokud cítíte, že s touto metodou nesouhlasíte, případně je pro Vás blbostí, je to v pořádku. Víte, já jsem také odmítala dříve cokoliv a vše byla pro mě totální blbost. Než jsem se sama ocitla v úzkých, kde ani lékaři nemohli pomoci. Každý má své tempo, každý má svůj čas a každý má svou volbu, čemu se v tomto životě chce věnovat. Já Vám rozumím a určitě mým úkolem není Vás přesvědčovat, že toto je jediná a úžasná metoda na světě. Na světě existuje spoustu metod, které jak puzzle zapadají do životů lidí a každá je ta správná. A jestli je ta správná, tak zcela jistě na své cestě cítíte časem úlevu, krásu a radost.... tak jako já. A pak je jedno, jestli je to Homeopatie nebo EFT, nebo cokoliv. Protože Vaše pocity jsou GPS, jsou navigací, které Vás mají vést...... Vy jste Kouzelníky svého života. A já se velmi ráda s Vámi střetnu a poslechnu si Váš příběh úspěchu.... Jediná zaručeně léčebná metoda neexistuje, je jen spoustu stavebních kamenů, které do sebe zapadají a ze kterých Bůh sestavuje sám sebe. A jen takováto stavba dává smysl. 

Vsevjednom.cz