Éterický olej Ledum. 

ledum-4.jpg

Je velmi málo znám a i já ho velmi málo znám. Zatím. smajl.jpg

Nicméně jako homeopatický lék již v podvědomí je, a podává se na specifické příznaky boreliózy. Je to lék ,,první volby" při popíchání, kousnutí, bodnutí.

Článek jak na klíšťata klikněte zde

Preventivně je indikován proti borelióze v pravidelných dávkách. A to odmítám. Brát homeopatický lék dopředu je  pěkný hazard. Na boreliózu totiž existuje více druhů léků, dle symptomů nemoci. 

Všeobecně je známo, že homeopatika jsou bezpečná. Pro skeptiky a materialisty je to jen koulička cukříčku. Bezvýznamná kouličenka cukříčenečku. Ovšem pro nás, co už máme veliké zkušenosti s účinky homeopatických léků, to je důležité a vstávají nám vlasy hrůzou na hlavě. ( I holohlavým homeopatům. smajl.jpg Tak vážné to pro nás je!! chichi) 

Homeopatický lék se dává, až situace nastane. Nikdy ne preventivně. Ale AŽ situace nastane. Protože dle zákonu podobný podobným, pokud vykazuji příznaky toho léku, tak si ho dám a nemoc rychleji, případně s menšími vedlejšími účinky zmizne. (Vyzkoušeno nesčetněkrát v praxi.) Pokud ale příznaky léku chybí, situace je pouze ve formě strachu - co se stane, až se stane - jsou to dedukce.

A když si ten lék dám ze strachu, co kdyby náhodou, tak si energii toho léku prožiji. Říká se tomu prooving. Zkouška léku.Každý lék má totiž nejen fyzické symptomy, ale i ty psychické. A u homeopatického léku Ledum teda není o co stát.

Namátkou:

Podrážděnost, nespokojenost, odpor ke společnosti, chaotické chování, neklid atd.

( zápisky z homeopatické školy uroboros z Brna. )

Takže. Je tady éterický olej Ledum.

Nesmí ho používat těhotné, děti a nesmí se překonat 1% ředění. Prostě, patří do rukou aromaterapeuta, který zná a ví, jak zacházet se silicemi.

Éterický olej Ledum se může použít preventivně. Také je výborný na pohmožděniny, výrony, vylučování toxinu z těla ven.

A protože s ním mám zatím velice málo zkušeností, jsem zvědavá na toto jarní období. Úplně první jsem ho dala vyzkoušet našemu Ťapíčkovi.

 

ledum.jpg ledum-1.jpg

 

A éterický olej u něj ,,prošel". To poznáte podle toho, že se zvířátko k té lahvičce přiblíží. V tomto případě to vypadá na lásku mezi éo Ledum a Ťapíkem - Ťapík do zavřené lahvičky přímo zabořil čumáček. Viz fotky. 

Takže jsem zvědavá, jaké zkušenosti tento rok při seznamování se s éterickým olejem Ledum získám. 

S boreliozou máme zkušenosti ohledně éterického oleje Khella a našeho vydestilovaného hydrolátu z Khelly. Až budeme mít více výsledků, napíši článek. 

ledum-2.jpg

 

 

Vsevjednom.cz