Andělská vůně. 

andelska-vune.jpg

Přišla za mnou klientka na Aromaterapeutickou masáž. Protože mi sdělila, že zdravotně je v pořádku, psychicky je v pohodě, prostě si to chce jen tak užít, mohly jsme si ,,hrát". 

Dala jsem ji do rukou dvoje Aromaterapeutické karty. Z prvních, které jsou nakresleny automatickou kresbou, jsem ji řekla, ať si vybere jednu. Z druhých karet ať si vybere 4. 

Z prvních karet si klientka vybrala Yzop. To je pro mě jak kdyby pokyn, jakým směrem se bude masáž ubírat.

Yzop je v bylinářských knihách popisován jako ,,čistící" bylinka. Hebrejsky esob znamená ,,svatou rostlinu". Je to stálezelená rostlina, která může mít barvu modrou, bílou, purpurovou. Pro mě je to kvítek, který odstraňuje vše špatné jak z těla, tak z okolí. Už ve středověku ho lidé používali i jako ochranu proti moru a na rituální čištění svatých míst. 

Z dalších karet si vybrala následující 4 esence:

cist, růži, citron, pomeranč. 

Ti, co znáte spirituální účinky těchto éterických olejů už asi tušíte, z jakého důvodu píši tento článek. Ano. Cist, růže a citrón jsou VYSOCE čistící éterické oleje a pomeranč je vynikající na solar plexus. V solaru plexovi images-1-59x44.jpg se ukrývají všechny útoky přijaté zvenku. A pomeranč pomáhá odlehčit těmto útokům. Také, jaká náhoda, je výborný na žaludek. 

Cist - to je něco jak svěcená voda. A po fyzické stránce silně desinfekční. (Hana Khlaif yasminka)

Růže - to není jen esence na lásku. Je to i bylinka, kterou v orientu vykuřují na ochranu. Éterický olej pomáhá zbavit minulosti. ( Zouaier Helali ).

Citron - výborný ve směsi na pročištění negativních energií, např. po hádce. Dodává světlo.

 

Klientce se samotný cist moc nelíbil, růže ji pohltila a citron s pomerančem okouzlil. Do směsi jsme tedy namíchali:

20 ml bio slunečnicového oleje

1 kapka cistu

4 kapky růže

5 kapek citrónu

7 kapek pomeranče

První tři éterické oleje byli od firmy yasminky. Pomeranč červený od firmy Saloos. ( To pokud si příště budeme chtít namíchat to stejné. Od každé firmy voní éterické oleje jinak. Bohužel příroda to zařídila tak, že i jiná várka silic, vydestilovaná v jinou roční dobu, jiný den atd voní jinak. Každopádně si myslím, že ať to bude jak to bude, směs je nádherná sama o sobě. )

Také jsme s kapkami postupovali pomalu. Nejdříve 2 kapky růže, 2 kapky citrónu atd... To je z toho důvodu, že vůně se mění a pokud je to pro klientku, sama si určuje co přidáme.

Celou směsí jsem ji masírovala 1.5h. ( Na namíchání směsi máme půl hodiny. Z mé dlouholeté praxe to stačí.)

Již během masáže jsem cítila obrovskou krásu a sílu z těch olejů, otevíralo se mi srdce a přitom jsem byla bezpečně zakotvena, měla jsem pocit, že se rodí něco nového. Své pocity si VŽDY nechávám pro sebe. Důležité jsou pocity klienta. Masáž a celé sezení, ať je jakékoliv ( EFT, Bachovy esence, Homeopatie, Tkáňové soli) je o klientovi. NE O MNĚ.

Klientka vstala naprosto okouzlená, v euforii, měla pocit, že zažila dotek andělů. V té chvíli jsem i já konečně mohla popustit svoje emoce štěstí, a byl to naprosto obrovský gejzír.

Klientka mi dovolila tuto směs a tento příběh sdílet. DĚKUJI.

 

Věřím, že pokud si namícháte tu stejnou směs, naladíte se na ty stejné lahodné pocity jako my dvě.

provozovna.png

 

Vsevjednom.cz