Vztek a sprostá slova. 

Často řeším s lidmi potlačený vztek. A k tomu i sprostá slova. Jak jinak, že. Otázka vždy zní: ,,Ale když budu mluvit sprostě, tak jsem přece špatná. To SE nesmí. A vztekat se, to přece taky nesmím!! Tak co mám dělat?"

 

Moje odpověď: ,,A kdo kua řekl, že se TO nesmí? Vztek je normální emoce, tak jako smích. Pokud jsme na tom psychicky dobře, pocítíme vztek a negativní emoci tak 15 minut a pak ten vztek, hněv odplyne....a cítím celosvětový mír. 

Pokud cítíme vztek ještě rok potom, už je to vážná patologie. Ono je vůbec divný, když ten člověk cítí vztek a hněv ještě druhý den. A má to jeden jediný důvod. Tolik sraček už je v nás nashromážděných, tolik bolesti a křivd, že stačí maličko, a člověk vybouchne. Jenže se hned stopne. A pak to zůstává v nás a pěkně si to tam hnije a smrdí a občas ten smrad chce ven. 

A ono takové dobře procítěné sprosté slovo je TAK úlevné!!! Od toho ty sprostá slova jsou. Aby nám ulevila. Víte kdy je člověk hodně zranitelný? Hlavně díte ve škole. Když má v sobě zakódované, že slovo pí.a, kua, ko.ot atakdále jsou špatné a nesmí se. Když má v sobě zakódované, že je to to nejhroznější, když mu někdo, nebo on sám, řekne. 

Pak přijde někdo, kdo chce cíleně ublížit a stačí mu na to JEDNO Z TĚCHTO SLOV. Ale když se zamyslíme přátelé, tak proč by tyto slova měly být špatné? Já například jsem ta nejúžasnější pí.a na světě!!! Je to posvátný orgán, který se kreslí do kosočtverce. Ovšem jako kosočtverec se kreslí i diamant. A v tom je pro mě jasná symbolika. Pokud si zpracuji pro mě těžké sračky, stane se ze mě ten nejkrásnější diamant. smajl.jpg

A všimli jste si, že i když si zanadáváme, tak stále je východ a západ slunce? Stále jezdí auta, stále je vše tak jak dříve? Vesmíru je to ale úplně u prdele. Je to pro něj stejné, jako kdybychom zvolali: ,, Do medu květového, to jsem ale dnes naštvaný!!" 

To jen my si myslíme, že je konec světa. 

 

Tož přátelé, do prdele, vždyť jde vo hovno!!!!!!!!!!!!!!!! smajl.jpg

Krásné medové dny vám přeji přáteličkové chiiichiiiiii!!!

 

 

aromaterapie-a-vztek.jpg

Vsevjednom.cz